Jedna podłoga w całym mieszkaniu to już nie sen. To wybór!

Ta sama podłoga w salonie i kuchni? To bez problemu możliwe dzięki Parquetvinyl. Wygląda świetnie i jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

Ta sama podłoga w salonie i kuchni? To bez problemu możliwe dzięki Parquetvinyl. Wygląda świetnie i jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

Sypialnia


Tak, sypialnia to miejsce, w którym powinno się dobrze spać. I pewnie właśnie tak jest w Twojej sypialni. Mimo to, każdego dnia Twój pierwszy kontakt ze światem, moment, w którym wystawiasz nogi przez krawędź łóżka i stawiasz je na podłodze, powinien być ciepły i przyjemny. W ten sposób zawsze będziesz wstawać z łóżka prawą nogą! Twoja sypialnia może być również miejscem, w którym się ubierasz.  Być może właśnie w tym miejscu lubisz wybierać odpowiedni strój na wszystkie okazje. A może lubisz pójść do sypialni na relaksującą sesję jogi lub zajęcia zumby online.  Jedno jest pewne, z Parquetvinyl pod stopami jest jeszcze przyjemniej!
Sypialnia

Łazienka


Kąpiel dzieci z masą piany wymknęła się trochę spod kontroli?  Zdarza się. Żaden problem: Parquetvinyl jest naprawdę wodoodporny. Krople wody nie przedostaną się nawet przez spoiny. Możesz na nim polegać. Chodzenie boso po Parquetvinyl jest również bardzo przyjemne. Winyl nie jest tak zimny i twardy jak płytki ceramiczne.  Jest idealny, jeśli potrzebujesz czasu, aby rano się dobudzić. Higiena w łazience to podstawa. Od czasu do czasu trzeba ją porządnie wysprzątać. Na szczęście z Parquetvinyl nie musisz się o to martwić.   
Łazienka

Kuchnia


W wielu domach kuchnia jest ważnym miejscem, w którym dzieje się o wiele więcej niż tylko gotowanie i jedzenie. To miejsce, w którym naprawdę toczy się życie.  Nic dziwnego, że podłoga raz na jakiś czas wymaga solidnego mycia.  Dzięki Parquetvinyl zrobisz to w mgnieniu oka. W kuchni sporo rzeczy może pójść nie tak. Ktoś w porannym pośpiechu przewróci kubek lub gorzej, po ciężkim dniu pracy słoik z sosem pomidorowym rozbije się o podłogę.  Tylko tego Ci brakowało!   Chociaż nie sprawimy, że słoiki nie będą spadać, możemy powiedzieć, że nie uszkodzą podłogi Parquetvinyl, a ona sama się nie przebarwi. Więc weź głęboki oddech, wytrzyj to... i może zamów pizzę?
Kuchnia

Salon


Japoński minimalizm, skandynawski smak, rustykalna elegancja, czy surowy look industrialny. Obojętnie, jaki jest Twój styl, chcesz, aby Twoja podłoga stanowiła idealną część całości.  Podłoga jest ważna dla stworzenia nastroju w pomieszczeniu.  Zwykle pozostanie tam przez lata.  Postaraj się więc dokonać właściwego wyboru!  W każdym przypadku Parquetvinyl oferuje szeroką gamę stylów i kolorów. Całkowicie zgadzamy się z Charlesem Eamesem: „Detale to nie tylko detale, one tworzą cały design.”  Te „detale”, takie jak faktura pasująca do wzoru, kolorowe fugi czy fazowane krawędzie, współtworzą odpowiedni wygląd i urok podłogi.
Salon

Porozmawiajmy o interesach!

Od eleganckich sklepów z okularami po sklepy fitness, od surowych sklepów motocyklowych po pięciogwiazdkowe restauracje. Wiele z nich już wybrało Parquetvinyl.

Catering

Masz pasję, marzenie, pracę, którą lubisz. Z pewnością znajdziesz u nas podłogę idealną do Twojego projektu. Nieważne, jaki masz gust — Parquetvinyl jest dostępny w różnych stylach i w jeszcze większej gamie kolorów.

Eksploruj!

Biura

Obojętnie, czy masz duże biuro open space, czy małą przestrzeń, dlaczego nie postawić na Parquetvinyl?

Eksploruj!

Przestrzeń handlowa

Image musi być doskonały... Mamy odpowiednią podłogę!

Eksploruj!

Najczęściej zadawane pytania

  • Podłoże musi być suche, czyste, twarde i gładkie. Może ona zawierać nierówności o tolerancji 5 mm na długości 3 m. Nachylenie podłogi w dowolnym kierunku nie może przekraczać 25 mm na 2 m. Mimo że Parquetvinyl jest odporny na wilgoć, nie służy jako bariera dla wilgoci. Wszelkie luźne deski powinny być naprawione, pęknięcia w betonie powinny być wypełnione. Przeczytać wszystkie warunki zawarte w instrukcji układania.

  • Klasa ścieralności odnosi się do ogólnego systemu klasyfikacji wykładzin dywanowych, winylowych, laminowanych i parkietu, który stosuje się, aby opisać rodzaj środowiska, w którym podłoga może być używana. Na przykład klasa 32 jest odpowiednia do użytku domowego i nieintensywnego użytku komercyjnego, klasa 33 do użytku domowego lub intensywnego użytku komercyjnego, a klasa 34 do użytku domowego lub bardzo intensywnego użytku komercyjnego.

    Więcej na temat tego pytania
  • Wszystkie kolekcje mają już zintegrowany podkład. Oznacza to, że nie jest wymagany osobny podkład — w zasadzie, to nie wolno go wtedy stosować. Sam montaż będzie znacznie szybszy. Jednak główną zaletą jest to, że podłoże zmniejszy hałas związany z chodzeniem.

Masz więcej pytań?